Bilgi işlem sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojik cihazlara müdahale, upgrade gibi destek taleplerinizi kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. BT alt yapılarını oluşturan ürünlerin, standartlara uygun bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Uzaktan Erişim ile Destek Hizmeti

Ağ sistemleri ve sunucu da oluşan sorunlar veya bu sistemler için alınmak istenen teknik destek hizmetini, uzaktan erişim ile kısa sürede destek hizmeti sunabiliyoruz.Bu sayede oluşabilecek iş gücü kaybının da önüne geçebilmekteyiz.

Telefonda Destek Hizmeti

Sizlerden gelen talebi hemen değerlendirme alırız. Değerlendirmeye alınan sorun telefonda çözülebilecek bir durumsa, anında sonuçlandırırız.

Gelen talep telefon ile çözülecek durumda değilse, yerinde destek hizmeti sağlanarak sonuçlandırılır.

Yerinde Destek Hizmeti

Yerinde destek hizmeti ile müşterilerden gelen sorunlara, sözleşme koşulları çerçevesinde haftanın tüm günleri yerinde destek verilmektedir.

Bakım Anlaşmalı Destek Hizmeti

Sözleşme kapsamındaki cihazlar için, sözleşmede belirten tarihler de genel bakım hizmeti sağlanır. Bakım sırasında, cihazların kontrolleri yapılır. Kontrolü yapılan cihazların varsa arızaları giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.